neděle, 16 duben 2017 21:03

Tang Yau Hoong

Ohodnoťte tento klam nebo iluzi
(0 hlasů)
Tang Yau Hoong

Tang Yau Hoong je umělec, ilustrátor a grafický designer, který žije v malajsijském Kuala Lumpuru. Tam se také v roce 1984 narodil. Je naprostým samoukem a miluje hraní si s negativním prostorem a iluzí. S vášní pro kreativní myšlení vytváří umění, které je konceptuální, surreální a zábavné zjednodušujícím a unikátním způsobem. Jeho díla smazávají hranice mezi fikcí a realitou.

Používá negativní prostor pro vytvoření fascinujících ilustrací, které vás donutí zastavit se a na chvíli se zamyslet. Ač jeho díla vypadají na první pohled jednoduše, jsou zároveň komplikovanými skládačkami, k jejichž pochopení potřebujete určitý čas.

 

Pracuje pro různé klienty v oboru reklamy a designu, jako jsou například Land Rover, Vodafone, DesignByHumans, Ogilvy, Y&R, DDB, Nike a mnoho dalších. Vytváří také redakční materiály, například pro Esquire, Harvard Business Review, Men’s Health, The Hollywood Reporter, The New Republic The Observer atd. Pokud právě nepracuje na komerčních projektech, věnuje se volné tvorbě v projektech soukromých.

 

Mezi jeho díla patří například Walk in the Night (Noční procházka), Book City (Knižní město), The Hanging City (Visící město), Imagination (Obrazotvornost), Rainforest (Deštný prales), Day vs Night (Den a noc), In Nostalgic Mood (V nostalgické náladě), Reach For The Love (Sahat po lásce), Space Carousel (Vesmírný kolotoč), The Impossible (Neuskutečnitelno), Memory (Paměť).

 

Vytvořil také projekt nazvalý „The Quote Illustration Project (Projekt ilustrující citáty), když využil nápad na vytvoření plakátů mimo obvyklá témata. Jedná se o sérii plakátů, které se věnují některým populárním citacím a interpretují je prostřednictvím jednoduchých, ale významných ilustrací doplněných dobře zvolenou typografií.

Další informace

  • Datum narození: *1984
Více z této kategorie: « Sandro Del-Prete Thomas Barbéy »

Staňte se našim fanouškem

Nejlepší optický klam

  • Bezhlavý hokejista
    Bezhlavý hokejista

    V tomhle chumlu trupů a končetin je na první pohled těžké se zorientovat, ale už na ten druhý vás upoutá bezprizorní helma bez pána. Měl některý fotograf takové štěstí nebo se spíše díváme na práci Photoshopu?

Náhodný optický klam

  • Pocta Leonardu da Vinci

    Leonardo da Vinci je velkým vzorem snad všech současných umělců, a právě proto vznikl i tento obraz. Ale neukrývá v sobě víc, než se na první pohled může zdát?

 Cheap Jerseys 90