%PM, %16 %918 %2017 %21:%dub

Tang Yau Hoong

Ohodnoťte tento klam nebo iluzi
(0 hlasů)
Tang Yau Hoong

Tang Yau Hoong je umělec, ilustrátor a grafický designer, který žije v malajsijském Kuala Lumpuru. Tam se také v roce 1984 narodil. Je naprostým samoukem a miluje hraní si s negativním prostorem a iluzí. S vášní pro kreativní myšlení vytváří umění, které je konceptuální, surreální a zábavné zjednodušujícím a unikátním způsobem. Jeho díla smazávají hranice mezi fikcí a realitou.

Používá negativní prostor pro vytvoření fascinujících ilustrací, které vás donutí zastavit se a na chvíli se zamyslet. Ač jeho díla vypadají na první pohled jednoduše, jsou zároveň komplikovanými skládačkami, k jejichž pochopení potřebujete určitý čas.

 

Pracuje pro různé klienty v oboru reklamy a designu, jako jsou například Land Rover, Vodafone, DesignByHumans, Ogilvy, Y&R, DDB, Nike a mnoho dalších. Vytváří také redakční materiály, například pro Esquire, Harvard Business Review, Men’s Health, The Hollywood Reporter, The New Republic The Observer atd. Pokud právě nepracuje na komerčních projektech, věnuje se volné tvorbě v projektech soukromých.

 

Mezi jeho díla patří například Walk in the Night (Noční procházka), Book City (Knižní město), The Hanging City (Visící město), Imagination (Obrazotvornost), Rainforest (Deštný prales), Day vs Night (Den a noc), In Nostalgic Mood (V nostalgické náladě), Reach For The Love (Sahat po lásce), Space Carousel (Vesmírný kolotoč), The Impossible (Neuskutečnitelno), Memory (Paměť).

 

Vytvořil také projekt nazvalý „The Quote Illustration Project (Projekt ilustrující citáty), když využil nápad na vytvoření plakátů mimo obvyklá témata. Jedná se o sérii plakátů, které se věnují některým populárním citacím a interpretují je prostřednictvím jednoduchých, ale významných ilustrací doplněných dobře zvolenou typografií.

Další informace

  • Datum narození: *1984
Více z této kategorie: « Sandro Del-Prete Thomas Barbéy »

Staňte se našim fanouškem

Nejlepší optický klam

  • Bezhlavý hokejista
    Bezhlavý hokejista

    V tomhle chumlu trupů a končetin je na první pohled těžké se zorientovat, ale už na ten druhý vás upoutá bezprizorní helma bez pána. Měl některý fotograf takové štěstí nebo se spíše díváme na práci Photoshopu?

Náhodný optický klam

  • Nekonečný most

    Foto iluze - Nekonečný mostMosty jsou velmi vděčným tématem pro optické a umělecké iluze. Zatímco Zvláštní most ale ve skutečnosti určitě neexistuje, o nekonečný most vedeme v redakci spory. Opravdu jde jen o povedenou hru světla a stínu kombinovanou s velkou vzdáleností nebo tu zaúřadoval některý z počítačových programů? A na kterou stranu se přikláníte vy? Anebo je to všechno docela jinak?

 Cheap Jerseys 90